طراحی وب
جدیدترین محصولات فروشگاه
بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 0
بازدیدهای کل: 6810657
کل آگهی ها : 1538
کل اعضا : 1624
طراحی وب

چرا بايد يك وب سايت داشته باشيم؟

طراحی وب-راگا

 

 

یک وب سایت، نماد منزلت و وجهه کاری

 

شرکت شما در میان بقیه شرکت هاست.به عبارتی داشتن سایت، اعتبار کار شما را بالا میبرد. مشتریان احساس خواهند کرد که با یک شرکت مطمئن معامله میکنند و حس احترام در آنها ایجاد خواهد شد.

امروزه تماس مشتري با يك شركت اغلب از طریق وب سايت آن شركت میباشد. بر اين اساس حضور در شبكه جهاني اينترنت) حتي اگر حضوري ضعيف باشد ) بهتر از عدم حضور در آن تلقي مي شود. سودمندي اين پديده آنقدر جذاب است كه تعداد وب سايت ها از 133 عدد در ژوئن سال 1993 به 2500 عدد در ژوئن سال 1994 و در ژوئن سال 2001 به 28 ميليون وب سايت افزايش يافت. در دسامبر سال 2005 حدوداً 69 ميليون وب سايت وجود داشت و اين عدد با سرعت غير قابل تصوري در سالهای بعد از 2005 رو به افزايش است. آنچه اتفاق افتاده اين است كه سازمان هايي كه زماني براي اطلاع رسانی درباره محصول خود به صورت چاپی و در حجم محدود حتي براي افراد معدودي از جامعه محلي دچار ترديد ، درنگ و مشكل بودند ، اكنون دست به طراحی سایت زده واطلاعات مربوط به محصول خود را براي مشاهده كل جهان در وب سايت خود قرار ميدهند و بدين ترتيب فروش خود را هم افزايش داده اند.

دليل اول : وجود وب سايت اعتبار شما را افزايش مي دهد.
وب سايت تاثير قوي بر اعتماد مشتري هاي بالقوه دارد، يك طراحي حرفه اي، متن مناسب يا نوشتار خوب، اطلاعات مفيد از محصولات و خدمات و اطلاعات تماس مناسب، باعث افزايش اعتماد مشتريان به شركت شما مي شود، به مردم مي فهماند كه شما داراي دانش به روز هستيد .اگر شما در طراحي سايت تان كيفيت و اطلاعات مفيد را در نظر بگیرید مردم حتما تحت تاثير قرار خواهند گرفت.

دليل دوم : وب سايت باعث مي شود شركت شما در هر زمان و از هر مكان قابل دسترسي باشد.

با داشتن يك وب سايت، شما شركت خود را براي دنيايي از فرصتها، براي دسترسي مردمي كه غير از سايت شما راهي ديگر براي رسيدن به شما ندارند آماده مي سازيد. با كليك ساده موس هر كسي مي تواند در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز به شركت شما دسترسي داشته باشد.

دليل سوم : وجود وب سايت سهولت ارجاع مشتريان جديد با ارجاع توسط سايرين را بالا  مي برد.

داشتن وب سايت اين امكان را فراهم مي كند كه مردم به راحتي سايت شما را به ديگران ارجاع دهند، آدرس وب سايت راحتتر از شماره تلفن به خاطر مي ماند، به علاوه دادن راه هاي مختلف تماس با شما به مردم امكان برقراري تماس را بيشتر مي كند.

دليل چهارم : وب سايت يك ابزار قوي فروش است.
شما در وب سایت تان يك ويترين دائمي و سهل الوصول كه هزينه آن خيلي كمتر از يك فروشگاه آجري است داريد ضمن اينكه مردم بيشتري امكان دسترسي به آن را دارند. وجود اطلاعات فروش موثر در وب سايت شما، امكان وادار شدن مردم به كليك روي دكمه خريد را افزايش مي دهد هرچند كه شما از طريق اينترنت نتوانيد فروش انجام دهيد، وب سايت شما يك سرمايه مهم است.

دليل پنجم : وب سايت باعث افزايش ارزش تبليغات شما مي شود.

اضافه كردن آدرس وب سايت در تبليغات، كارت تجاري و امضاء شركت، يك راه خوب براي جلب مشتري به شركت شما است. داشتن آدرس سايت به مردم كمك مي كند كه هر زمان كه در مورد شما مي شنوند و يا تبليغات شما را مي بينند، به پيام شما عكس العمل نشان دهند. مراجعه به وب سايت شما راحت تر از نوشتن نامه يا رفتن به مغازه يا حتي تلفن زدن به شما است. مردم اطلاعات شما را به راحتي دريافت مي كنند و نيازي نيست براي آقاي فروشنده براي كمك صبر كنند.

 دليل ششم : وب سايت به شما كمك مي كند با مشتريان بالقوه در ارتباط باشيد.
مردم زيادي وجود دارند كه به آنچه شما ارائه مي كنيد علاقمند هستند ولي ممكن است هم اكنون براي خريد آمادگي نداشته باشند. شما بايد با آنها در ارتباط باشيد تا زماني كه آنها براي خريد آمادگي يافتند، با خبر شويد. وب سايت يك روش عالي براي تسهيل اين فرايند است. شما مي توانيد از طريق وب سايت خود آدرس تماس مشتريان بالقوه را جمع آوري كنيد. سپس مي توانيد به تناوب، نامه يا خبرنامه برايشان ارسال كنيد. در ارتباط ماندن با مردم به تازه ماندن شركت شما در اذهان كمك مي كند.

از وب سایت می توان استفاده: 

1.شخصی(منزل هر فرد در دنیای مجازی )

2.تبلیغاتی (به جای تبلیغات پرهزینه رسانه ای بیلبورد ها بروشورو…….)

3.فروشگاه های online (به جای خرید یا اجاره یک مغاره با قیمت های سرسام آور در یک خیابان یا پاساژ)

4.اطلاع رسانی به روز ولحظه به لحظه (به جای روزنامه های کاغذی صبح یا عصر )

5.دانشگاه ها ومراکز فرهنگی (به جای هزینه های راه اندازی ونگهداری دانشگاه ها وکاغذ بازی های

خسته کننده)

و هزاران استفاده دیگرکه می توان با هزینه ای مناسب به صورت 24 ساعته 7 روز هفته و با مخاطبانی

از سر تا سر دنیا انجام داد.

در کشور ما به رغم دسترسی پایین ونداشتن امکانات مناسب اینترنتی (در لیست تمامی کشورها نهم از پایین بعد از کشور افغانستان) از رشد باور نکردنی تعداد کاربران برخوردار بوده ایم. به طوریکه در سال 2000 میلادی تنها 250000 نفر کاربر وجود داشته و این رغم در سال 2010 به 33200000 نفر رسیده است .

 

نمونه سایت ها :

www.kanyaran.com

www.ariatehran.com

www.novinsanat-ind.com

www.tehran-tajali-ind.com

www.saman-sanat-ind.com

www.ariyanadoor.com

www.irantak-novin.ir

www.bic-afif1185.ir

www.miladjahan.com

www.novincharkh.com

www.iranrolka.ir

www.saghfeshibdar.com

www.jahanazar.com

جدیدترین آگهی ها