خدمات
جدیدترین محصولات فروشگاه
بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 0
بازدیدهای کل: 6810657
کل آگهی ها : 1538
کل اعضا : 1624
خدمات
  • طراحی وب

 

گروه فناوری اطلاعات راگا پارس ، علاوه بر حفظ قابلیت‌های خود در طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزارهای کاربردی، اداری و صنعتی، نگاهی تخصصی به طراحی حرفه‌ای سایت دارد و بخشی از فعالیت خود را بر طراحی سایت، ارتقاء سایت و طراحی قالب گرافیکی سایت با استفاده از روزآمدترین روش‌ها و جدیدترین تکنولوژی‌ها، اختصاص داده است.

گروه فناوری اطلاعات راگا پارس ، علاوه بر طراحی و پیاده‌سازی وب‌سایت‌های پویا (Dynamic Websites) و نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه و دسکتاپ (Windows Applications)، اهمیت پشتیبانی خوب را می‌شناسد و همواره، جلب رضایت مشتریان را در دستور کار دارد.

 

  • سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه (پیامک)

 

سامانه پیام کوتاه راگاپارس ، امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه ( پیامک) را بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین قابلیت ارسال و دریافت و پردازش هوشمند پیامک ها را فقط با دسترسی به اینترنت و از هر نقطه دنیا فراهم می آورد . دسترسی به انواع بانک های اطلاعاتی شماره های موجود و همچنین تفکیک دریافت کنندگان پیامک از نظر محدوده سنی و جنسیت از برتری های سامانه پیام کوتاه راگاپارس می باشد.

 

  • تبلیغات ایمیلی / Email Marketing

 

متخصصین ایمیل مارکتینگ راگاپارس ، به شما برای گسترش کسب و کارتان مشاوره می دهند!

  • ایمیل روش ساده و کم ­هزینه ­ای برای برقراری روابط پایدار و سریع با مشتریان است.

  • برای اکثر کسب و کارها ایمیل مارکتینگ راهی مناسب برای افزایش 30 درصدی فروش است، البته اگر بدرستی انجام شود.

  • ایمیل مارکتینگ نسبت به روشهای سنتی بازاریابی 20 برابر اثربخش تر است !

  • بر طبق یک نظرسنجی در رابطه با مشاوره ­ی الکترونیکی که در اوایل سال 2011 انجام شده است، 72% از پاسخ ­دهندگان، بازگشت سرمایه ­ی حاصل از ایمیل را خوب یا عالی توصیف کرده ­اند. در این نظرسنجی فقط SEO ارگانیک امتیاز بهتری کسب کرد.

جدیدترین آگهی ها