درباره ما
جدیدترین محصولات فروشگاه
بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 0
بازدیدهای کل: 6810657
کل آگهی ها : 1538
کل اعضا : 1624
درباره ما

گروه تبلیغاتی راگا پارس در سال 1389 با هدف ارائه روشی جدید برای تبلیغات کالا و خدمات که هم ارزان تر از همه روش ها باشد و هم تعداد مخاطب بیشتری را برای آگهی دهنده فراهم کند شکل گرفت. اکنون اکثر افراد جامعه بسیاری از نیاز های خود را در موتور های جستجو مانند گوگل جستجو می کنند و به همین دلیل ارائه دهندگان کالا و خدمات همیشه سعی دارند که با درج آگهی و تبلیغات در اینترنت در لیست جستجوی گوگل ظاهر شوند و محصولات و تولیذات خود را بفروش برسانند. گروه تبلیغاتی راگا پارس نیز به دلیل بهره بردن از نکات کلیدی سئو ، توانسته سهم قابل توجهی از نتایج گوگل را در بر بگیرد، این موضوع باعث افزایش بازده آگهی ها در راگاپارس شده است.
همانطور که می دانید گوگل همیشه به صفحه اصلی هر سایتی بیش از صفحات داخلی آن اهمیت می دهد، به همین علت آگهی های ویژه که همیشه در صفحه اول راگا پارس دیده می شوند، موفقت بیشتری در نمایش یافتن در نتایج جستجوی کاربران گوگل را دارند که این دقیقا هدف هر آگهی دهنده ای است.
راگاپارس نیز با بهره مندی از نیروهای متخصص و ارائه تعرفه های مناسب در زمینه های : تبلیغات هدفمند اینترنتی ، ایمیل مارکتینگ ، اس ام اس مارکتینگ (تبلیغات پیامکی ) و راهکارهای مدرن فروش و بازاریابی اینترنتی، همیشه به کاربران توصیه کرده است که با ویژه سازی آگهی، علاوه بر جذب مشتری بیشتر ، مشتری ها را در اعتماد به آگهی یاری کنند.
راگا پارس علاوه بر خدمات فوق در زمینه طراحی صفحات وب ، میزبانی وب و ثبت دامنه کارنامه مطلوبی از خود بجا گذاشته است.

هدف ما ارتقاء سطح اطلاعات مشتریان و جذب بازارهای جدید فروش برای تولیدکنندگان ، صنایع و مشاغل کشور عزیزمان ایران می باشد.

با آرزوی موفقت و رضایت مشتریان راگاپارس

جدیدترین آگهی ها