صنایع روی خمسه
جدیدترین محصولات فروشگاه
بازدیدهای امروز: 1
بازدیدهای دیروز: 0
بازدیدهای کل: 6810657
کل آگهی ها : 1538
کل اعضا : 1624

عنوان آگهی :

صنایع روی خمسه

شرح آگهی :

شرکت صنایع روی خمسه با توکل به خداوند متعال و نیروهای متخصص و فنی خود در فروردین ماه سال 1385 عملیات اجرایی خود را در زمینی به مساحت 2 هکتار و زیر بنایی بالغ بر 4 هزار متر مربع با توان تولیدی سالانه 7 هزار تن شمش روی در شهرک تخصصی روی زنجان آغاز کرد.
این شرکت با عزم راسخ سهام داران و یاری خداوند متعال توانست در مدت 9 ماه به مرحله بهره برداری رسیده و نخستین محصول خود را با خلوص 99/96 الی 99/99 درصد در آذر ماه همان سال روانه بازار مصرف نمایید که این پروسه اجرایی ،تا رسیدن به مرحله بهره برداری ،به اذعان کارشناسان و دست اندرکاران جزء پروژه های نادر و انگشت شمار این صنعت می باشد .
شرکت صنایع روی خمسه در مدتی کوتاه با تلاشهای شبانه روزی خود مفتخر به عضویت در انجمن صنایع سرب و روی کشور ، اخذ گواهینامه استاندارد ISO9001 وISO14001 و ISO10002و ISO10668 و OHSAS18001 و ISO16001 و کسب عنوان کار آفرین نمونه سال 1387 گردیده است.و دارای گواهینامه از انجمن کیفیت ایران وهمچنین دارای گواهینامه رتبه برنزین از بابت صادرات شمش روی می باشد.
تاسیسات و ابنیه ساختمانی شرکت
مساحت مجموع سالن ها و ابنیه ساختمانی این شرکت بالغ بر 4 هزار متر مربع می باشد.
ساختمان اداری شرکت ، با زیر بنای 600 متر مربع ، شامل مهمان سرا ، سالن جلسات ، مدیریت،واحد مالی و اداری می باشد .
- سالن خردایش
- سالن کنسانتره
- سالن محلول سازی
- سالن الکترولیز
- سالن دیگ بخار و تاسیسات جنبی
- مخزن ذخیره اسید
- سالن ذوب و ریخته گری
- سالن انبارها
- مخازن سوخت
- برجهای خنک کننده کولینگ تاور
- سالن کیک شویی
- واحد نگهبانی
خردایش:
این سالن به مساحت 288 متر مربع ،جهت آسیاب و خردایش مواد معدنی حمل شده از معدن و تبدیل آن به پودر خاک روی ،با ظرفیت سالانه 40000 تن در این شرکت احداث گردیده است .
سالن کنسانتره :
سالن کنسانتره این شرکت با مساحت 360 متر مربع جهت دپوی کنسانتره و شارژتدریجی آن ،به تانکهای پالپ ایجاد و عمل حمل این مواد توسط نوارهای نقاله ای که به صورت مکانیزه در این محل ،نصب گردیده است انجام می پذیرد.
سالن محلول سازی
این سالن به وسعت هزار و 20 متر مربع است که در آن کنسانتره حمل شده ضمن ترکیب با اسید به عنوان ماده اصلی دوغاب اولیه ،با مواد دیگر همچون مس، سولفات آلومینیوم ،دی اکسید منگنز ،پرمنگنات و سایر مواد لازم مخلوط می شود تا محلول آماده لیچ به مرحله کیک گیری انتقال یابد.
سالن کیک گیری
در این مرحله ،کیک حاصله با دستگاههای فیلتر پرس تحت فشار مکانیکی قرار گرفته و ذرات محلول به عنوان کیک لیچ از مدار تولید خارج شده و محصول فیلتریت لیچ به عنوان محلول سولفات روی به همراه ناخالصی های دیگر به مرحله تصفیه هدایت گردیده تا ضمن جداسازی ناخالصی های مواد ، توسط فیلترهای دیگر در خط تولید ، به عنوان میکاب به سالن الکترولیز هدایت گردد.
سالن الکترولیز
این سالن با وسعت 720 متر مربع با دارا بودن 60 سلول مجهز به1400صفحه کاتد و 1400 صفحه آند می باشد که با جریان برق اعمال شده به میزان 2 هزار کیلو ولت آمپر ، توسط رکتی فایر های منصوب در خط عمل جدا سازی روی از محلول ترکیبی را فراهم آورده و ذرات روی به صورت ورق کاتدی تشکیل می گردد.
سیر کولاسیون و برجهای خنک کننده
این تاسیسات عمل خنک کنندگی الکترولیت برگشتی از سالن الکترولیز را توسط استخر اسپنت و برجهای کولینگ تاور انجام داده.که پس از انجام عمل خنک سازی ،محلول مجددا وارد سل های الکترولیز می شود.
سالن ذوب ریخته گری شمش
این سالن به مساحت 180 متر مربع جهت تبدیل ورق های تولیدی به شمش روی احداث شده و کوره دوار نصب شده در این سالن کار ذوب و تبدیل مواد مذاب به شمش را انجام می دهد . لازم به ذکر است ظرفیت تولید روزانه این خط 20 تن است که پس از کنترل نهایی محصول توسط متخصصین و مهندسین مجرب شرکت به بازارهای مصرف ارسال می گردد.
آزمایشگاه :
واحد آزمایشگاه این شرکت دارای پروانه استاندارد می باشد و با کادری متخصص و مجرب عمل کنترل محلولها و مواد مصرفی خط تولید تا محصول نهایی را بر عهده داشته و تمامی فرآیند تولید تحت نظر این آزمایشگاه انجام می پذیرد.
فلز روی : روی یا zn به صورت خالص در طبیعت یافت نمی شود.این فلز اغلب بصورت سولفور با فلزات دیگر مانند سرب ،کادمیوم ،آهن و مس ترکیب شده و این کانی های ترکیبی با نسبت های مختلف در محیط پیرامون ما وجود دارد.
تقریبا 13 هزارم پوسته جامد کره زمین از روی تشکیل شده و بعد ازآهن ، مس و آلومینیوم ، چهارمین فلز پر مصرف جهان محسوب می شود.
روی کاربرد های متنوعی در صنایع گالوانیزاسیون،لاستیک سازی،سرامیک و کاشی،کشاورزی ،پزشکی و دارو دارد.
نشانه هایی از استخراج و استفاده از روی در ایران باستان وجود داشته و آثار کوره های بسیار قدیمی در اطراف برخی از معادن سرب و روی کشور موجود می باشد.


صنایع روی خمسه،روی،شمش،خمسه،روی خمسه،خمسه روی،شمش روی،صادرات روی،واردات روی،صادرات و واردات روی،صادرات و واردات شمش روی،فلز روی،تولید فلز روی،تولید کننده شمش روی،شرکت صنایع روی خمسه،کارخانه تولید روی در زنجان،خرید و فروش شمش روی،خرید روی،فروش روی،خرید شمش روی،فروش شمش روی،کارخانه روی،کارخانه تولید شمش روی،کارخانه تولیدورق روی،ورق روی،تولید کننده ورق روی،تولید کننده ورق روی در زنجان،شمش روی زنجان،شمش روی در ایران،تولید شمش روی،تولید سر باره،سر باره روی،کاربرد روی در صنایع دارویی،کاربرد روی در صنعت کشاورزی،کاربرد روی در صنعت پزشکی،کاربرد روی در صنعت سرامیک،کاربرد روی در صنعت گالوانیزاسیون،فلز روی،فلز zn،روی،شمش،روی زنجان،تولید شمش روی در ایران،کارخانه روی،شهرک تخصصی روی،شهرک صنعتی روی

ثبت شده در: دوشنبه 5 مرداد 1394
انقضا: جمعه 18 تير 1400


نام و نام خانوادگی : علی موحد
شهر : زنجان > زنجان
تلفن : 02432383392
فکس : 02432383291
آدرس : زنجان - کیلومتر 5 جاده بیجار - شهرک تخصصی روی - خیابان بهره وری 9
ایمیل :‌ khamseh_co@yahoo.com
وبسایت : http://www.khamsehzinc.com
آگهی های مرتبط
انجام امور آهنگری و خورده کاری انجام امور آهنگری و خورده کاری
انجام امور آهنگری و خورده کاری ...
بروز رسانی : 1399/4/19 
جدیدترین آگهی ها